Новини 2012-03-16 15:55

Партія Балоги поки не об'єднуватиметься з Партією регіонів

Партія «Єдиний Центр» не проводитиме об’єднання з Партією регіонів на суботньому з’їзді цієї політичної сили. Про це заявив лідер партії, міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

«Станом на п’ятницю ясно одне: у суботу ЄЦ не припиняє своє існування і не входить (цілком чи індивідуально) в ПР. Це питання точно не стоятиме в порядку денному завтрашнього з’їзду ПР. Говорю про це впевнено, хоча і не належу до цієї політсили», - зазначив Балога.

При цьому він припустив, що ідея об’єднання виникла всередині парламентської фракції «регіоналів», адже такий висновок, на його думку, можна зробити з характеру публікацій на цю тему в ЗМІ: «Зверну увагу, що жодних посилань на позицію керівництва ПР не було, бо не було прийнято жодного рішення про злиття ЄЦ із ПР», - додав Балога.

Водночас, за словами Балоги, якщо гіпотетична зацікавленість з боку ПР в приєднанні ЄЦ буде оформлена в офіційну пропозицію, то партія її обговорить. Прийняте рішення буде оголошено не через анонімні джерела в ЗМІ, а відкрито, наголосив лідер ЄЦ.

У той же час, у коментарі Тижню, один з лідерів ЄЦ Василь Петьовка заявив, що питання про об'єднання з ПР зараз навіть і не стоїть, "воно не обговорювалося" з колегами по партії.

Водночас, за словами прес-секретаря Балоги Юлії Єршової, лідера ЄЦ на з'їзді ПР не буде, оскільки він не буде у Києві. Крім цього, офіційне запрошення відвідати зїзд він також не отримував

«Віктора Івановича у Києві не буде. Він завжди на вихідні їздить додому - на Закарпаття», - зазначила вона Тижню.

Нагадаємо, в суботу, 17 березня, відбудеться з'їзд  "Сильної України", на порядку денному якого стоять питання ліквідації партії і вступу її колишніх членів в Партію регіонівР, вирішили провести захід за закритими дверима.

У цей же день відбудеться і з'їзд Партії регіонів, на якому буде прийнято рішення про входження "Сильної України" до складу ПР.

За даними джерел, 15 керівникам обласних організацій "Сильної України" обіцяні посади заступників голів обласних державних адміністрацій.

У ЗМІ повідомляли, що Єдиний центр також може влитися в Партію регіонів.

Втім, газета "Сегодня" з посиланням на власні джерела в ПР повідомила, що лідер "Сильної України" Сергій Тігіпко зажадав не приймати до лав ПР лідера ЄЦ, главу МНС Віктора Балогу разом з його партією. Він поставив це умовою його входження до лав "регіоналів".

схожі новини