Новини 2012-03-20 12:52

БЮТ: Тимошенко позбавила Богословську можливості заробляти мільйони на Нафтогазі

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко скасувала низку договорів про надання юридичних послуг народним депутатом Інною Богословською та НАК «Нафтогаз Україна» у 2005 році. Цим у фракції «БЮТ-Батьківщина» пояснюють виступ «регіоналки» в парламенті з питань розслідування обставин підписання газових угод з Росією в 2009 році щодо наявності ознак державної зради.

«Пані Богословська до 2004 року була тією людною, яка отримувала мільйони гривень від НАК «Нафтогаз України» за підписом Юрія Бойка за незрозумілі юридичні послуги. У 2005 році прем’єр Тимошенко скасувала десятки такий кримінально-корупційних договорів і наслідки цього у вигляді псевдодіяльності цього депутата ми з вами спостерігаємо не тільки в залі парламенту, а й на всіх телеекранах», – заявив під час брифінгу депутат від БЮТ Сергій Пашинський.

«Я осмілюсь звернути увагу шановних добродіїв на те, що вже два тижня як облгази, які належать Фірташу, заключають договори угоди по $800 бюджетними підприємствами… Хочу також звернути увагу на те, що завищуються ціни на будівельно-монтажні роботи, корупція у всіх сферах життя, в тому числі в системі нафти і газу нашої держави зашкалює», – зазначив він.

Нагадаємо, у Верховній Раді Інна Богословська оголосила звіт тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин підписання газових угод з Росією в 2009 році щодо наявності ознак державної зради.

Верховна Рада вирішила передати його Службі безпеки й Генеральній прокуратурі.