Новини 2012-03-28 17:12

Скандальну резиденцію Януковича огородять парканом за 2,3 млн гривень

ДО «Резиденція «Залісся» Державного управління справами відремонтує паркан навколо державної резиденції за 2,3 мільйони гривень. Про це повідомляє Вісник державних закупівель.

Закупівля проведена в одного учасника. Тендер виграло ТОВ «Фармен».

Як повідомлялось, місяць тому стався конфлікт між керівником резиденції «Залісся» та журналістами ТВі, які намагалися отримати його коментар щодо статусу резиденції як національного парку.

Зазначені питання обурили директори державної резиденції і Камінецький напав на журналіста й оператора, намагаючись вихопити камеру. Відбулася фізична сутичка, у результаті якої були пошкоджені камера і мікрофон знімальної групи.

Згодом Заступник директора державної резиденції «Залісся» звернувся до міліції з заявою про те, що журналісти телеканалу ТВі без дозволу проводили зйомки в адміністративній будівлі на території резиденції.

Кілька разів журналісти з екологами проникали на територію резиденції через дірки в паркані.

Як повідомлялось міліція пообіцяла розібратися у ситуації і попередила, що якщо статус Залісся офіційно не змінений, то дії представників ЗМІ можуть підпасти під ознаки статті Кримінального кодексу - дрібне хуліганство, тому, що якщо цей об'єкт є режимною зоною, журналісти без одержання офіційного дозволу не мали права на нього заходити.

На час розслідування інциденту директора державної резиденції «Залісся» відсторонили від роботи.

Згодом МВС журналіст Дмитро Гнап повідомив, що міліція звинувачує знімальну групу ТВі у нанесенні тілесних ушкоджень директору резиденції .

схожі новини