Новини 2012-04-01 09:58

Школярів Рівного звільнили від навчань

У школярів Рівного – знову канікули, на які їх відправили у зв’язку із зростанням захворювання на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

Канікули заплановані з понеділка, 2 квітня. Нині в обласному центрі епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищений на 41%, а 2/3 хворих - це школярі і діти. Продовжити канікули, які вже тривають з 26 березня, вирішили на засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Наступне засідання комісії заплановане на кінець наступного тижня. Тоді і буде прийнято рішення продовжувати ще карантин чи ні.

Рівень захворювання на грип прогресує і в цілому на Рівненщині. За інформацією обласної санітарно-епідеміологічної станції, уже майже 7 тис. мешканців області захворіли на грип та інші ГРВІ. Зокрема, за минулий тиждень в області на грип та інші супутні захворювання захворіло 6978 осіб (60,6 на 10 тис. населення), що становить 95,5% до порогового рівня, і на 14,6% менше, ніж за попередній тиждень.

Востаннє випадки епідемії на грип в Україні фіксували восени минулого року.

 

Як повідомлялося раніше, в Україні з 1995 року оголошено епідемію туберкульозу. За ці роки від цього захворювання померло близько 150 тис осіб. Україна, за даними ВООЗ, входить до трійки країн світу з найвищим рівнем захворюваності на ускладнену форму туберкульозу.

Читайте також: Епідемія туберкульозу стала національною проблемою 

схожі новини