Новини 22:19

У Пшонки стверджують, що син Щербаня не змінив, а доповнив свідчення

Генпрокуратура перевірить всі свідчення, які давав Роман Щербань у справі про вбивство його батька Євгена Щербаня. Про це заявив начальник головного управління Генпрокуратури з розслідування особливо важливих справ Андрій Курись в ефірі 5 каналу.
«Я вам хочу сказати, що у нього абсолютно не помінялися свідчення. Так вони доповнилися, але він це пояснює», - зазначив він.
 
«Ми будемо перевіряти всі свідчення, які давав Щербань на досудовому слідстві до 2003 року, в суді в 2003 році і які він зараз дає нам», - додав чиновник.
 
Як відомо, депутата Євгена Щербаня разом з дружиною розстріляли в аеропорту Донецька в 1996 році.
 
Нагадаємо, син загиблого депутата Євгена Щербаня Руслан під час суду над вбивцями не згадував Юлію Тимошенко серед причетних до вбивства батька.
 
Але вже 4 квітня Руслан Щербань заявив, що передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність Юлії Тимошенко і Павла Лазаренка до вбивства батька. 
 
Раніше Руслан Щербань звернувся з листом до посла Сполучених Штатів Америки в Україні Джона Теффта із проханням сприяти розслідуванню вбивства Євгена Щербаня, зокрема вплинути на американську владу, яка, на думку депутата облради, не хоче допомагати в цьому розслідуванні.
 
У серпні 2011 року перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін також заявив, що в матеріалах американських кримінальних справ проти Лазаренка є показання свідка, згідно з якими кілер за вбивство Щербаня одержав гроші з рахунків Лазаренка й Тимошенко.
 
Тимошенко заявляла, що не має жодного відношення до вбивства Щербаня.
 
Лазаренко відбуває покарання у в'язниці США за фінансові махінації, Тимошенко - в Україні за перевищення службових повноважень.