Новини 2012-04-05 13:54

Луганському «регіоналу» дали 45 млн на реалізацію одного з проектів Януковича

Управління капітального будівництва Луганської облдержадміністрації 30 березня за результатами тендеру уклало угоду з ПП НВЦ «Теплий дім» на реконструкцію з прибудовою до будівлі пологового відділення обласного перинатального центру ІІІ рівня на базі Луганської обласної клінічної лікарні. Вартість угоди склала 45 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Роботи потрібно виконати в 2012 році. Кошти виділено з державного та місцевого бюджетів.

Минулого року «Теплий дім» отримав підряд на цей об’єкт вартістю 7,60 млн грн., а також 36,33 млн грн. на реконструкцію об’єктів Луганської міської багатопрофільної дитячої лікарні №.

Засновником ПП «НВЦ «Теплий дім» є Сергій Петраков, депутат Луганської міської ради від Партії регіонів, член комісії з питань ЖКГ, комунальної власності та капітального будівництва.

Будівництво перинатальних центрів в Україні здійснюється під патронатом президента Віктора Януковича і курується Державни агентством з інвестицій та управління національними проектами України.

Нагадаємо, 20 лютого Інтернет-видання поширили інформацію про те, щоурочисто відкритий 31 січня 2012 року за участю президента України Віктора Януковича перинатальний центр у Кіровограді закрили до 20 березня.

Серед причин закриття з посиланням на анонімних лікарів називались недоліки ремонту та технічного оснащення центру.

схожі новини