Новини 15:25

Депутату Європарламенту показали лікарню, де хочуть лікувати Тимошенко

Депутат Європейського парламенту Павло Коваль (Польща) та його помічник Олександр Громбчевський у супроводі начальника медичної служби колонії відвідали Центральну клінічну лікарню Укрзалізниці в Харкові, що запропонована екс-прем’єр-міністру Юлії Тимошенко для проходження стаціонарного лікування. Про це повідомила прес-служба Державної пенітенціарної служби.

«Після прибуття до лікарні, делегація зустрілась з керівництвом закладу, а також першим заступником міністра охорони здоров’я України Раїсою Моісеєнко. Представникам Європарламенту було надано можливість ознайомитись з умовами розміщення хворих, в тому числі з палатою для Тимошенко, наявним медичним обладнання та апаратурою, а також поспілкувались з фахівцями та науковцями-практиками, які готові до проведення лікування Тимошенко», – повідомляє пенітенціарна служба.

Як зазначає прес-служба, Моісеєнко та керівництво медзакладу проінформувало візитерів про те, що ця лікарня та кваліфікація медперсоналу повністю відповідають рекомендаціям німецьких лікарів, а також європейським лікувальним закладам.

Нагадаємо, сьогодні депутат Європейського парламенту Павло Коваль та його помічник Олександр Громбчевський відвідали Качанівську виправну колонію, де мали можливість поспілкуватися з Тимошенко.

Як відомо, у харківській лікарні вже обладнали спецблок для Тимошенко. Однак, вона має намір погодитися на лікування в стаціонарі центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці" у Харкові після висновку німецьких лікарів про те, що ця медична установа підходить для лікування її захворювання.

Німецькі лікарі мають намір прибути в Україну для оцінки цієї лікарні до 15 квітня.

схожі новини