Новини 2012-04-17 14:16

Українських в’язнів годують "маслом", втричі дешевшим від магазинного

Алчевська виправна колонія №13 Держдепартаменту України з питань виконання покарань у Луганській області 6 квітня за результатами тендеру уклало угоду з підприємцем Хромих Т.М. на постачання 7,6 тон вершкового масла на суму 167 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Вартість масла для ув’язненихсклала 22,50 грн/кг. В тендері брали участь три постачальники, які пропонували масло не дорожче 25 грн/кг. В магазинах звичайне вершкове масло коштує близько 55-60 грн/кг.

В конкурсній документації були встановлені вимоги до якості масла: «Кожна партія товару забезпечується супроводжувальними документами, які підтверджуютьякість товару ( якісне посвідчення,  карантиний сертифікат), відповідальність за якість товару несе постачальник». Жодних інших вимог до масла немає.

Разом з тим учасники тендеру мали подати більше 20 документів, які мали б засвідчити спроможність учасників вести господарську діяльність.

Нагадаємо, після виходу документального телефільму Костянтина Усова на телеканалі TVi про жахливі умови перебування в столичному СІЗО керівництво Державної пенітенціарної служби оголосило про перевірку даних, після чого повідомило, що дані журналіста не підтвердились. Також голова ДПС Олександр Лісіцков повідомив, що журналіст використав фотомонтаж.

схожі новини