Новини 2012-04-19 16:02

Тюремники пояснили, чому не пустили до Тимошенко посла Франції з прав людини

Державна пенітенціарна служба заявляє, що послу Франції з прав людини Франсуа Зімере було відмовлено у зустрічі з Юлією Тимошенко у Качанівській виправній колонії у зв'язку з відсутністю відповідного дозволу судової інстанції. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з повідомленням, посол Франції з прав людини Франсуа Зімере сьогодні прибув у колонії.  

«Пан Зімере зустрівся з керівництвом колонії. Що ж стосується побачення з Тимошенко, то на підставі відсутності відповідного дозволу судової інстанції (за якою на разі рахується ув’язнена) у дозволі на побачення послу було відмовлено», - йдеться у повідомленні.

У відомстві відзначають, що послу було роз’яснено порядок отримання побачення із засудженими та особами, відносно яких судом розглядаються кримінальні справи.

«Пан Зімере, у свою чергу, розуміючи обґрунтування юридичних підстав неможливості зустрічі, виказав наміри направити Ю. Тимошенко листа», - заявляють у прес-службі ДПтС.

Нагадаємо, посол Франції з прав людини Франсуа Зімере сьогодні був присутній на попередньому судовому засіданні Київського районного суду Харкова, який розглядає кримінальну справу за обвинуваченням колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко у зловживаннях на посаді керівника корпорації ЄЕСУ. Він назвав суд над Тимошенко абсурдом.

схожі новини