Новини 2012-04-24 14:14

Європосли: політична ситуація може негативно вплинути на імідж України після Євро-2012

Політична ситуація в Україні може негативно вплинути на імідж України після проведення Євро-2012. Про це під час зустрічі із журналістами заявили голова представництва ЄС в Україні Жозе Мануїл Тейшейра та посол республіки Німеччина в Україні Ганс Юргент Гаймзьот.

Відповідаючи на питання журналістів, голова представництва ЄС в Україні зазначив, що Євро-2012 є нагодою привернути увагу до України загалом та подій в Україні зокрема. Відтак, політична ситуація в державі відіграватиме важливу роль для створення іміджу після проведення Євро.

"Питання, які турбують Євросоюз, можуть негативно вплинути на позитивний імідж України після проведення Євро. Адже футбольних вболівальників цікавить не лише футбол та пиво. Саме завдяки цьому чемпіонату європейці зможуть побачити контраст між українським суспільством, яке, нажаль, досі перебуває на стадії пост-радянського розвитку, та європейською спільнотою", - зазначив Тейшейра.

"Очевидно, що через проведення Євро в Україні буде багато уваги приділятися політичній ситуації. Буде неправильно думати, що вболівальників цікавить лише футбол. Адже політична ситуація відіграє для них важливу роль, як і для політиків, що планують приїхати в Україну", - додав посол республіки Німеччина в Україні Ганс Юрген Гаймзьот.

"Ми друзі України, і хочемо допомогти українцям у перетворенні на європейську державу. Ми очікуємо, що українська влада дослухається до рекомендацій Європейського Союзу. Якщо Україна хоча стати частиною європейської сім'ї, вона має поважати європейські цінності", - наголосив Тейшейра.

Нагадаємо, 28 лютого в ході круглого столу, присвяченого поліпшенню інвестиційного та ділового клімату, Тейшейра заявив, що президент Віктор Янукович не виконав обіцянки, які він давав після вступу на посаду, щодо поліпшення бізнес-клімату і боротьби з корупцією.

Пізніше позицію посла підтримали посли країн ЄС, акредитовані в Україні.

схожі новини