Новини 2012-04-29 18:20

Саркозі погрожує судитись зі Стросс-Каном

Президент Франції Ніколя Саркозі пригрозив подати до суду на екс-керівника Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана, який в інтерв’ю британській газеті Guardian звинуватив чинного президента в організації скандалу 2011 року, повідомляє AFP.

«З мене досить! Я раджу пану Стросс-Кану пояснити свої висловлювання перед судом та законом», - цитує президента Франції  AFP.

На думку Саркозі, заява Стросс-Кана має на меті послабити його позиції напередодні другого туру президентських виборів, що відбудуться 6 травня. Суперник Саркозі, соціаліст Олланд, у першому турі виграв з відривом в півмільйона голосів.  

Екс-керівник МВФ до скандалу 2011 року мав намір балотуватись на посаду президента Франції від соціалістичної партії, нагадує AFP.

Читайте також: Міфологія проти міфології

Як повідомлялось, в інтерв'ю британській газеті Guardian екс-глава Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан заявив, що скандал, пов'язаний з його затриманням в травні 2011 року в Нью-Йорку за насильницькі дії сексуального характеру, був організований його політичними противниками - людьми, пов'язаними з чинним президентом Франції Ніколя Саркозі.

Нагадаємо, Домінік Стросс-Кан був заарештований 14 травня 2011 року в нью-йоркському аеропорту за звинуваченням покоївки готелю Sofitel в сексуальних діях насильницького характеру. 19 травня він заявив про добровільну відставку з поста директора-розпорядника МВФ. На перших же слуханнях у своїй справі він заявив, що не визнає себе винним. 23 серпня 2011 року суд в Манхеттені зняв зі Стросс-Кана звинувачення.  

схожі новини