Новини 2012-05-03 16:43

Єврокомісари підтримали позицію Баррозу не відвідувати матчі Євро-2012 в Україні

Європейські комісари підтримують позицію президента Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу не відвідувати матчі Євро-2012, що проходитимуть в Україні.

«Президент Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу не має жодних намірів подорожувати в Україну чи відвідати події присвячені ЄВРО-2012. Цю позицію поділяють всі євро комісари», - сказано у повідомленні, розміщеному на сторінці Представництва ЄС в Україні у Facebook.

Президент Баррозу підняв це питання під час зустрічі членів Єврокомісії 2 травня, зазначається у повідомленні.

«Ще напередодні нещодавніх хвилюючих подій в Україні Президент відхилив запрошення УЄФА відвідати фінальні матчі ЄВРО-2012 по причині насиченого графіку», - нагадують у Представництві.

«ЄС й на далі готовий взаємодіяти з українською владою, однак ЄС вимагає від неї дотримуватися демократичних цінностей та верховенства права», - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, ряд європейський політиків висловили наміри бойкотувати всі матчі Євро-2012 в Україну в знак протесту проти ситуації навколо екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яка перебуває в Качанівській виправній колонії в Харкові.

Сьогодні бельгійське інформагентство повідомило, що Європейський комісар з питань торгівлі Карл де Гюхт також заявив про намір не відвідувати Євро-2012 «в нинішніх умовах».

схожі новини