Новини 2012-05-16 21:43

У МЗС вже заявили про великі очікування від нового посла ЄС

У Міністерстві закордонних справ України заявили про великі очікування у зв’язку з призначенням нового посла Євросоюзу в Україні Яна Томбінського. Про це в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

"Ми, безумовно, пов'язуємо самі позитивні очікування з новим представником ЄС в Україні, який представляє Польщу - країну, яка робить надзвичайно багато для євроінтеграції України", - заявив він.

"Що ж стосується пана Тейшейри, то ми маємо намір з ним конструктивно взаємодіяти до самого моменту його від'їзду з України, а також бажаємо йому успіхів у роботі на інших пріоритетних напрямках європейської зовнішньої політики", - підкреслив представник МЗС.

Нагадаємо, главу представництва ЄС в Україні Жозе Мануеля Пінту Тейшейру змінить Ян Томбінський.

Відповідне рішення було прийнято верховним представником ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки, віце-президентом Європейської комісії Кетрін Ештон. Заміна пройде відповідно до ротації на цій посаді влітку.

Наразі Томбінскій є главою місії Польщі при Європейському Союзі. На цю посаду він був призначений у лютому 2007 року. З 2001 по 2007 рік був послом Польщі у Франції.

У свою чергу, Тейшейра призначений головою делегації ЄС в Кабо-Верде.

схожі новини