Новини 2012-05-30 15:37

Київський центр Леся Курбаса намагаються позбавити приміщення

Державне комунальне підприємство «Київжитлоспецексплуатація» подало позовну заяву до Господарського суду Києва про виселення Центру Леся Курбаса з приміщення за адресою Володимирська 23-В у зв’язку із завершенням терміну його оренди. Про це ідеться у зверненні колективу Центру Курбаса до глави КМДА Олександра Попова.

«На нашу думку, замах комунальних організацій міста на державну власність, та ще й в такому розмірі, - акція незаконна. Адже на будівництво та придбання театрального обладнання впродовж 1999-2000 рр. було витрачено капітальних видатків з Державного бюджету України на суму близько 6 млн. грн.», - ідеться в заяві.

Театрали також наголошують, що  рішення забрати приміщення у театру суперечило б указові президента України № 304/96 від 29.04.1996 р., який зобов’язує органи виконавчої влади «не передавати закріплене за національними закладами (установами) України майно, що перебуває у державній власності, будь-яким органам, підприємствам, установам, організаціям».

«Найприкріше, що цей акт комунального вандалізму відбувається не лише всупереч Законам і Указам Президента, а й ніби зумисне приурочений на виконання Постанови Верховної Ради про вшанування ювілею Леся Курбаса. Звертаємося до Вас з проханням втрутитися і забезпечити або передачу будівлі державі, або укладення договору оренди.», - йдеться у зверненні колективу до глави КМДА.

схожі новини