Новини 2012-06-21 10:24

Генпрокуратура направила до суду справу щодо скандального «Еліта-Центру»

Генеральна прокуратура 18 червня цього року затвердила обвинувальний висновок у кримінальній справі за обвинуваченням двох службових осіб групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-Центр», які шахрайським шляхом привласнили майже 400 млн грн. інвесторів. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

За повідомленням прес-служби, встановлено, що упродовж 2004-2006 років зазначені службові особи під виглядом інвестування будівництва житла заволоділи грошовими коштами 1693 громадян.

«Обвинуваченим інкримінується вчинення у складі організованої групи злочинів, передбачених ст.ст. 190 ч. 4 (заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою), 366 ч. 2 (службове підроблення), 209 ч. 3 (легалізація грошових коштів), 364 ч. 2 КК України (зловживання службовим становищем) та обрано запобіжний захід - взяття під варту», – йдеться в повідомленні.

Як зазначає Генпрокуратура, накладено арешт на майно та кошти обвинувачених на загальну суму 90 млн. грн.

Кримінальну справу для визначення підсудності скеровано до Апеляційного суду Києва.

Нагадаємо, внаслідок афери групи «Еліта-Центр», виявленої в 2006 році, постраждали близько 1,5 тис інвесторів будівництва житла.

Загальна сума, що отримали підозрювані в організації афери, оцінюється приблизно в 400 млн гривень.

1 листопада 2007 року у Швейцарії було затримано одного з підозрюваних Олександра Волконського (Шахова). 8 вересня 2009 року МВС пред'явило йому остаточне обвинувачення в організації цієї афери.

Інші підозрювані в організації цієї афери - Ігор Циганко й Андрій Терентьєв.

У підсумку справу було передано для розгляду по суті в Печерський райсуд Києва, що почав розгляд справи в січні 2009 року.

15 березня 2011 року Печерський районний суд Києва направив на дослідування кримінальну справу за обвинуваченням Волконського (Шахова) в організації афери групи будівельних компаній «Еліта-Центр».

А 22 серпня минулого року міліція завершила додаткове розслідування цієї справи.

схожі новини