Новини 2012-07-02 13:39

Засуджені колонії на Миколаївщині отруїлися рідиною для обробки деревини

Засуджені Ольшанської виправної колонії Миколаївської області (№53) отруїлися технічною рідиною для обробки деревини. Про це повідомила прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

Повідомляється, що 30 червня вони були виведені до виробничої зони установи для виготовлення меблів. Там вони і вжили цю рідину.

Цього ж дня у зв’язку з погіршенням стану здоров’я троє засуджених звернулись за допомогою до медико-санітарної частини установи, повідомляє відомство.

«Після встановлення медпрацівниками установи попереднього діагнозу «гостре харчове отруєння» вказаних засуджених було терміново направлено до Миколаївської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги». – сказано у повідомленні.

Наступного дня до лікарнібуло направлено ще 8 засуджених для медичного обстеження на предмет можливого отруєння.

«З числа направлених на обстеження і лікування трьох засуджених вже повернуто до установи, п’ять чоловік ще перебувають у лікарні, і три чоловіки померли протягом 1 липня п.р.», - сказано у повідомленні.

Про дану подію проінформовано органи прокуратури.

Зараз прокуратура проводить в Ольшанській виправній колонії Миколаївської області (№53) перевірка причин і обставин даної події.

схожі новини