Новини 2012-07-13 20:07

З колонії на Хмельниччині намагався втекти засуджений

Співробітники Шепетівської виправної колонії, що на Хмельниччині, застосовували зброю для попередження втечі засудженого через основну огорожу установи. Про це повідомила прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

"Засуджений Панов Е.М., повертаючись з медико-санітарної частини установи, спробував подолати попереджувальну та основну огорожу установи і скоїти втечу. Чатовий виправного закладу це помітив й за допомогою попереджувального пострілу вгору спробував зупинити засудженого. Однак, той не відреагував, що стало підставою для застосування чатовим табельної зброї. В результаті здійснених пострілів засудженого було поранено, а спробу втечі – недопущено", повідомили в ДПтСУ.

За інформацією тюремників, після цього засудженого було терміново доставлено до лікувального закладу при цій же установі для надання необхідної меддопомоги. Про дану подію проінформовано органи прокуратури. Наразі працівниками прокуратури та управління ДПтС України в Хмельницькій області проводиться перевірка причин та обставин даної події. 

Нагадаємо, це не перший випадок спроби втечі із місць позбавлення волі. У другій половині травня в Запорізькій області ув’язнені колонії готували масову втечу. 

На початку травня працівники Лук'янівського СІЗО Києва затримали 33-річного засудженого Віталія Кузьменка, який утік вранці. Його доставили назад в ізолятор. Раніше за фактом втечі міліція порушила кримінальну справу. Пізніше прокуратура порушила справу проти співробітника СІЗО через втечу засудженого.

5-го липня з Одеського СІЗО втік засуджений. 7-го числа його було затримано.

схожі новини