Новини 2012-07-23 20:10

У Кременчуці з колонії втік засуджений

З Кременчуцької виправної колонії №69 здійснив втечу 44-річний засуджений. Про це повідомила головний фахівець по зв'язках із ЗМІ і громадськістю Управління ДПСУ в Полтавській області Алла Торяник.

Втеча сталася о 13:05. Утікач відбував покарання за крадіжки. «Він спонтанно переліз через огорожу. Проти засудженого вартовими постів №5 і №7 було застосовано табельну вогнепальну зброю. Проте він зумів заховатися», - сказала Торяник.

До Кременчука для координації пошуків засудженого прибув начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області, генерал-майор внутрішньої служби Микола Ісаєв. У Кременчуцькому міськуправлінні міліції повідомили, що міліціонери переведені на посилений режим несення служби.

Нагадаємо, в Україні час від часу стаються втечі, або спроби втечі засуджених. Так, тиждень тому з колонії на Хмельниччині намагався втекти один із засуджених.

У другій половині травня в Запорізькій області ув’язнені колонії готували масову втечу.

На початку травня працівники Лук'янівського СІЗО Києва затримали 33-річного засудженого Віталія Кузьменка, який утік вранці. Його доставили назад в ізолятор. Раніше за фактом втечі міліція порушила кримінальну справу. Пізніше прокуратура порушила справу проти співробітника СІЗО через втечу засудженого.

5-го липня з Одеського СІЗО втік засуджений. 7-го числа його було затримано.

схожі новини