Новини 2012-08-16 15:45

На Закарпатті брат Балоги підкуповує виборців тротуарною плиткою та грошима

Кандидат в депутати Павло Балога розпочав власну піар-кампанію з благоустрою "запущеного" міста Хуст та видачі грошової допомоги кільком соціальним закладам. Про це повідомляють Новини Закарпаття.

Зокрема, у Хусті розпочалися роботи з благоустрою – на вулицях готуються класти нову бруківку.

У приватній розмові з журналістами працівники мерії зазначили, що команда «Єдиного центру» в Хусті всім наголошує, що благодійну допомогу місту надав Павло Балога.

Також 15 снерпня в селах Білки та Ільниця, що на Іршавщині Павло Балога провів низку зустрічей з представниками соціальних закладів, під час якої роздавав гроші та агітував за свою кандидатуру.

Зокрема, грошову допомогу в сумі 10 тисяч гривень отримали дошкільні навчальні заклади, школи, медичні установи та люди, які будуть агітувати за нього. Крім того, в подарунок музичній школі Павло Іванович презентував комп'ютер.

Згідно з законом про вибори народних депутатів України" такі дії розцінюються не інакше як підкуп виборців.

Згідно з декларацією за 2011 рік, поданою до ЦВК, сукупний дохід Павла Балоги становить 1 167 835 гривень з них 133 290 тисяч зарплатня, 975 тисяч – дивіденди та проценти, дохід від відчуження цінних паперів становить 59 545 гривень. Балога є головою правління ТОВ "Барва".

Дохід його родини склав 515 727 гривень, з них зарплатня – 14 211 гривень. Дохід від провадження підприємницької діяльності становить 450 040 гривень, дохід від відчуження цінних паперів 51 476 гривень.

Балога має квартиру площею 208,30 квадратних метри та інше нерухоме майно площею 1210 квадратних метри.

Його родина має земельну ділянку площею 2658 кв. м, та житловий будинок площею 429,7 кв.м.

Балога має три авта: Mercedes-Benz S 65 2001 року, Аudi A8 з об'ємом двигуна 3,6 літри 2006 року випуску Audi Allroad 2003 року випуску з об'ємом двигуна 2,671 літри.

У родини Балоги є Mercedes-Benz S550 2008 року випуску.

На рахунках Балоги 11 963 гривні, він має цінні папери на суму 80 899 гривень. Він также має внески до статутного капіталу підприємства – 1 108 019 гривень, з них у звітному році вкладено 488 тисяч. 

Як повідомлялось, партія «Єдиний центр» висунула для участі у виборах до Верховної Ради дев’ять кандидатів, троє з яких Віктор, Іван та Павло Балоги.

Нагадаємо, за інформацією громадянських активістів в Україні вже можна робити певну "каталогізацію" підкупів виборців.

Так, цього року в Україні зафіктовані непоодинокі факти застосування бюджетного та силового адміністративного ресурсу, зокрема влада використовує кошти з державного бюджету на заходи, які в тій чи іншій мірі є кампанією певної політичної сили, зокрема Партії регіонів.

Наприклад у двох областях зафіксована роздача телетюнерів, які закуповувалися за державні гроші. Це соціальна програма, але відбувається це на заходах ПР, від імені якої вони надаються, хоча згідно із постановою Кабміну мали розповсюджуватись безкоштовно.

Експерти переконані, що збільшення застосування адміністративного ресурсу на цьогорічних виборах лише зменшить віру українців у можливість своїм голосом реально вплинути на ситуацію в Україні, що сприятиме радикалізації настроїв людей.

Читайте також: Парад передвиборчих подарунків: асфальт з парфумами та рентген зі шкарпетками

схожі новини