Новини 2012-10-05 11:54

Санаторії ДУСі покращать майже на 5 млн гривень

Санаторії Державного управління справами 28 вересня за результатами тендерів уклали угоди на будівельні роботи 4,60 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

ДП «Санаторний комплекс «Пуща-Озерна» (Київ, Пуща-Водиця) за 2,50 млн грн. замовив одеському МП ТОВ «Гамалс» роботи з реконструкції та модернізації системи гарячого водопостачання.

Потрібно до 1 листопада встановити вакуумні сонячні колектори, які мають забезпечити гарячою водою корпус лікувально-діагностичного відділення, харчоблок, а також корпуси 1 і 4.

ДП «Санаторій «Південний» (смт.Форос-1, Крим) за 2,10 млн грн. замовив ТОВ «Партнер-Інвест» виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію спорткомплексу. До його складу входять відкриті та закриті басейни з надбудовою крівлі, спортивні та тренажерні зали, кегельбан, тенісні корти, майданчики для волейболу, бадмінтону, різноманітні допоміжні приміщення (сауни, душові, СПА, роздягальні, кабінети розвантаження тощо), а також об’єкти інфраструктури, що забезпечують життєдіяльність спорткомплексу (мережі дорожна, електро, водо, тепло постачання, водовідведення, пожарна безпека тощо)

З серпня 2011 року «Санаторій «Південний» провів тендери на ремонтні роботи на загальну суму 27,48 млн грн.

Нагадаємо, після святкування дня народження Януковича дачу у Форосі відремонтують за 35 млн грн..

З початку року на реконструкцію і підтримання діяльності державних резиденцій президента Віктора Януковича було виділено понад 150 млн гривень. 

схожі новини