Новини 2012-10-10 14:15

У Житомирі затримали заступника начальника податкової інспекції за 50 тис. хабара

Під час отримання хабара співробітники СБУ затримали першого заступника начальника Державної податкової інспекції Житомира, повідомила керівник прес-служби прокуратури Житомирської області Тетяна Гоша.

"Установлено, що дана особа, діючи з корисливих мотивів, за зменшення суми нарахувань та штрафних санкцій на виявлені порушення під час проведення планової перевірки податкового законодавства,  вимагала та одержала від директора товариства з обмеженою відповідальністю хабар у сумі 50 тис. грн",- повідомила  Гоша.

"Працівники відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Житомирській області затримали особу в робочий час, в офісі приватного підприємства, безпосередньо після одержання хабара",- додала вона. 

Прокуратурою області порушено кримінальну справу стосовно першого заступника начальника ДПІ у Житомирі за частиною 3 ст. 368 ККУ - одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище.

Досудове слідство по цій справі ведеться прокуратурою області.

Нагадаємо, у серпні в Києві правоохоронці затримали під час отримання хабара працівника управління податкового контролю ДПІ одного з районів столиці.

У червні прокуратура Київської області порушила кримінальну справу стосовно заступника начальника однієї із територіальних державних податкових інспекцій Державної податкової служби області за підозрою у вимаганні та отримання хабара в розмірі 15 тис. грн. 

схожі новини