Новини 2012-10-18 13:04

Держкомтелерадіо продовжує переконувати, що на ТБ домінує опозиція

Держкомтелерадіо заявляє, що опозиція за обсягами представленості на вітчизняному телебаченні переважає провладні партії у 2,4 рази. Про це йдеться у повідомленні відомства.

При проведенні дослідження аналізували ефіри наступних телеканалів: ІНТЕР, 1+1, ICTV, Новий канал, СТБ, ТРК “Україна”, Перший національний, 5-й канал.

Держкомтелерадіо оприлюднив результати моніторингу за 8-14 жовтня 2012 року.

Згідно з даними, за обсягами прямої політичної реклами “опозиційні” сили представлені в 1,98 рази більше за Партію регіонів. Висвітлення діяльності “опозиційних” політичних сил у новинах переважає Партію регіонів: за хронометражем - у 3,89 рази, за кількістю сюжетів – у 5,8 разів. Час, виділений на виступи представникам “опозиційних” сил в ефірах найпопулярніших ток-шоу та програм у 7 разів більший, ніж час, виділений спікерам Партії регіонів. Загальна кількість сюжетів щодо висвітлення діяльності органів державної влади 138, загальний хронометраж часу приділений цьому 3год, 37хв, 58сек.

«Таким чином, враховуючи загальні хронометражі присутності Партії регіонів та “опозиційних” політичних сил – суб’єктів виборчого процесу в ефірах провідних телеканалів, то “опозиція” представлена у 2,4 рази більше», - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначають, обсяги ефірного часу на провідних загальнонаціональних телеканалах за період 8-14 жовтня 2012 року, виділені на висвітлення та висловлювання точки зору представників “опозиції” на 86% більше використаних обсягів ефірного часу представниками влади та Партією регіонів.

Нагадаємо, згідноу моніторингу ЗМІ за 1-7 жовтня, який проводила асоціація «Спільний простір» та Комітет «Рівність можливостей», найбільше у вітчизняному телепросторі представлена Партія регіонів.

схожі новини