Новини 2012-10-24 09:15

Апеляційний суд відправив справу організаторів "Еліта-центр" на дорозслідування

Апеляційний суд направив на дослідування в Генпрокуратуру справу проти організаторів будівельної афери групи компаній «Еліта-Центр» Олександра Шахова (Волконського) і Андрія Терентьєва.

Також суд ухвалив об'єднати цю справу з тією, в якій проходять екс-чиновники Держархітектурної комісії, які повинні були стежити за будівництвом будинків для «елитників».

Тим часом, як заявив адвокат потерпілих Василь Жовновський, Шахов «чудово почувається в Лук’янівському СІЗО. Він виглядає краще за будь-якого постраждалого. Давно сидить в одиночній камері, все у нього є, гуляє він по декілька годин на день, у камері в нього телевізор і холодильник, відмінно харчується».

За даними джерел газети «Сегодня», їжу Шахову нібито доставляють із ресторанів, а також нібито він вільно користується iPhone та iPad.

Втім, в Державній пенітенціарній службі заявляють, що особливих умов у нього немає.

Нагадаємо, Шахова (Волконського) звинувачують в організації компанії «Еліта-Центр», яка по 2-3 рази продавала квартири людям у недобудовах.

У лютому 2006 року аферу розкрили, організатори подалися в біги, а постраждалими визнано майже1700 інвесторів.

Шахова затримали 1 листопада 2007 року в Швейцарії, а через рік передали до України. З тих пір він перебуває в Лук’янівському СІЗО. Йому загрожує до 15 років в'язниці.

Поки постраждалі отримали лише 137 квартир.

схожі новини