Новини 2012-10-25 10:22

У Полтаві не захотіли відкривати перинатальний центр без Януковича

Оголошене на сьогодні урочисте відкриття в Полтаві перинатального центру, який поспішно зводили до виборів, виконуючи «соціальні ініціативи» президента, не відбулося.

Раніше було оголошено, що на відкриття нового медичного закладу прибуде президент Віктор Янукович, і з такої нагоди будівельні роботи там велися майже цілодобово під особистим контролем перших осіб Полтавської облдержадміністрації.

Однак, Янукович, як повідомляють, сьогодні в Полтаву не прибуде – він поїдедо Харкова.

Голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко, голова Полтавської облради Іван Момот та міський голова Полтави Олександр Мамай все ж прибули на відкриття перинатального центру. Правда, медики назвали торжество не відкриттям, а презентацією.

Відкриття центру перенесено тепер уже на середину листопада 2012 року. Кажуть, що вже тоді Янукович точно приїде перерізати стрічку.

Нагадаємо, наприкінці січня у Кіровограді побував і президент Віктор Янукович, який відкрив там перинатальний центр. Однак згодом стало відомо, що центр не почав працювати. Втім, влада це заперечила. Наприкінці лютого голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Ларін заявив на апаратній нараді, що перинатальний центр в Кіровограді прийняв перших пацієнтів. Паузу пояснили перевіркою обладнання.

схожі новини