Новини 2012-10-25 12:15

Балога просить ГПУ рослідувати "надзвичайну ситуацію", яку йому створив кандидат від ПР

Лідер Єдиного Центру та міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога звернувся до Генерального прокурора з заявою, в якій просить негайно розслідувати застосування кримінальних методів у виборчої боротьби з боку провладного кандидата у №70-му виборчому окрузі, що на Закарпатті. Про це повідомляє партія "Єдиний центр".

У зверненні йдеться, що 24 жовтня Балога проводив зустрічі із виборцями Міжгірського району Закарпатської області на підтримку кандидата в народні депутати по виборчому округу № 70 Олександра Каменяша. "Після закінчення заходів, під час повернення до міста Мукачево, невідомими особами на 4 автомобілях було заблоковано дорогу якою я пересувався. Співробітники Управління державної охорони, які супроводжували мене, звернулися до невідомих осіб із вимогою звільнити проїзд. Натомість, із одного з автомобілів вийшла невідома особа, яка заявила, що зі мною хоче зустрітися кандидат в народні депутати від Партії регіонів по виборчому округу № 70 Михайло Ланьо, відомий як кримінальний авторитет на прізвисько «Блюк»", - заявив Балога.

Оцінивши ситуацію, співробітники УДО прийняли рішення розблокувати проїзд самостійно. Використавши свій автомобіль, як таран, охорона зіштовхнула з проїжджої частини один із автомобілів блокувальників та звільнила проїзд.

В  листі до президента Віктор Януковича, Балога вказав, що "блокуючи зі своїми спільниками мені шлях, Ланьо мав на меті провести зі мною розмову, яка на мові криміналітету називається «розборкою». Її мотиви мені не відомі, однак вибраний спосіб спілкування і демонстрована зухвала поведінка свідчать, що цей інцидент створював мені пряму загрозу".

Балога просить Генеральну прокуратуру негайно провести розслідування зазначеного факту блокування та причетність до подій кандидата в депутати від ПР.

Нагадаємо, раніше лідер партії УДАР Віталій Кличко передав у Генеральну прокурору  звернення, в якому викладені факти порушення виборчого законодавства та відвертого тиску на кандидатів в депутати від його політсили.

На початку жовтня  у місті Біла Церква, на Київщині,  на кандидата від УДАРу Романа Григоришина вчинено напад.

Недалеко від райцентру Малин Житомирської області  побили депутата Черняховського райради від Партії регіонів, приватного підприємця Віктора Ревчука.

схожі новини