Новини 2012-11-04 19:19

«Свобода» заявляє, що керівникам осередків в Німеччині та Швеції погрожують

Після парламентських виборів в Україні на адресу голови осередку прихильників "Свободи" в Німеччині Олексія Ємельяненка та голови осередку в Швеції Андрія Качура майже одночасно почали надходити телефонні погрози. Про це повідомили у прес-службі ВО «Свободи».

«Невідомі особи навіть погрожували застосувати силу до дітей керівника свободівської організації в Німеччині», - йдеться у заяві.

«З незнайомих номерів свободівцям телефонують невідомі особи й російською мовою із застосуванням кримінального лексикону погрожують депортувати "наглючіх бандеравцев", наголошуючи, що "Свобода" вщент розперезалась". Особи, які здійснювали телефонні дзвінки, намагалися з'ясувати кількість прихильників націоналістичного об'єднання в країні, їхні прізвища, плановані заходи тощо», - наголосили у партії та зазначили, що після звернення свободівців з відповідними заявами до поліції Німеччини та Швеції ті розпочали розслідування щодо дзвінків із погрозами.

У політсилі вважають, що «величезна підтримка виборцями ВО "Свобода" на парламентських виборах та значний міжнародний резонанс викликав істерію серед антиукраїнських сил - схоже, що саме через це вони вдаються до таких цинічних дій».

Нагадаємо, за результатами опрацювання ЦВК 99,94% протоколів, ВО «Свобода» набирає  10,44%.

У МЗС сподіваються, що свободівці вестимуть себе в Раді відповідально.

схожі новини