Новини 20:03

Свободівець: Прокуратура зацікавилася 223-м округом

Прокуратура розпочала розслідування імовірних фальсифікацій на окрузі № 223 у Києві, де за мандат депутата Верховної Ради змагалися кандидат від ВО «Свобода» Юрій Левченко та самовисуванець Віктор Пилипишин. Про це Юрій Левченко написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Прокуратура заворушилася. Вчора приходили до ОВК, брали пояснення у всіх членів і мого представника. Шукали контакти членів відповідних дільничних комісій. Попросили скинути скани протоколів з «перерахованих» дільниць. Потім десь о 21:00 передзвонили і попросили привезти копії, тому що будуть працювати всю ніч. Копії передав їм десь о 23:30. Також передали їм всі відеоматеріали по ділільницях 800987 і 801004. Решту готуємо і також незабаром передамо», – написав він.

Нагадаємо, мажоритарний округ № 223 входить до  п’ятірки округів, на яких Центральна виборча комісія вважає неможливим встановлення результатів виборів.

Центральна виборча комісія взяла до відома протокол про результати виборів у  223-му окрузі.

На сервері ЦВК  з’явилися дані після підрахунку 100% протоколів дільничних комісій на окрузі № 223. Окружна виборча комісія підрахувала, що за Пилипишина віддали свої голоси 27468 виборців, його опонент здобув підтримку 27026 виборців.

Після рішення суду в окрузі № 223 відбувався перерахунок голосів на окремих дільницях. Виявилося, що частина бюлетенів, які дільничні комісії зарахували на користь Левченка, під час перерахунку голосів мають дві позначки. Зокрема, на одній з дільниць зіпсованих бюлетенів на 324 більше, ніж вказано в протоколі дільничної комісії.

Читайте також: Чому Київ став «гарячою точкою виборів»

 

схожі новини