Новини 2012-11-12 12:00

Один із керівників «Єдиного центру» проміняв партію на громадянське суспільство

Депутат Верховної Ради, член фракції НУ-НС, один із лідерів партії «Єдиний центр» Ігорь Кріль вийшов із лав партії. Про це Кріль написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні я припинив членство у Єдиному Центрі. Буду відвертим, особисте рішення стосовно власного відходу від політики обдумував давно. Можу сказати, що воно практично було прийнято вже більше року тому... Чому реалізоване лише тепер, після завершення всіх виборчих процесів? У цього є просте пояснення, адже у кожного періоду життя людини існує об’єктивна логіка і відповідний час початку та завершення. Подібна логіка є і в періодів діяльності об’єднань та організацій. Не врахування цього – не прикрашає вчинків. Тим більше, коли йде мова про політику... Тому, я все це об’єктивно врахував», написав Кріль.

Він пояснив своє рішення тим, що «в Україні вже перезріла необхідність переходу у політиці від партій лідерського типу, які формуються з верхів, до політичних партій європейського зразка, що виростають із низів й засновані на вмотивованих ідеєю пластах активних, самоорганізованих громадянських середовищах, а також цілковито підконтрольні їм».

«Для того, щоб такі партії у нас могли з’явитися, потрібно, щоб появилися й зросли ці середовища... Відсутність в Україні відповідального громадянського суспільства – причина більшості проблем та негараздів як у політиці, так і в державотворенні», - переконаний народний депутат.

Кріль важає, що йому в подальшому важливіше зосередитись лише на цьому.

«Така діяльність несумісна з політичною. Саме тому я і прийняв для себе два логічні рішення: стосовно особистої неучасті в парламентській кампанії 2012 року та про припинення своєї участі у політичній партії Єдиний Центр», - підкреслив Кріль.

Як повідомлялось, за остаточними результатами виборів, які вчора оголосила ЦВК, від партії Єдиний центр стали депутатами глава МНС Віктор Балога, його рідний брат Павло Балога та діючий народний депутат Василь Петьовка. Вони балотувалися у мажоритарних округах.

схожі новини