Новини 2012-11-15 07:36

На Кіровоградщині прихильникам «Свободи» погрожував пенсіонер

Листівки з погрозами на адресу жителів селища Пантаївка Кіровоградської області, які на виборах до Верховної Ради проголосували за ВО «Свободу», поширював місцевий пенсіонер.

За словами виконуючого обов’язки заступника начальника Олександрійського міськвідділу - начальник міліції з громадської безпеки УМВС в Кіровоградській області Юрія Кононенко, правоохоронці встановили, що автором листівок виявився пенсіонер, мешканець Пантаївки.

«Наразі працівники міліції проводять дослідчу перевірку і з’ясовують мотиви. На даний момент жодних примусових заходів впливу, таких як затримання чи інші, до чоловіка не вживалося», - зазначив Кононенко.

Як повідомлялось, нещодавно на Кіровоградщині у селищі Пантаївка зявилися листівки з погрозами усім мешканцям селища, хто голосував за ВО « Свобода» на парламентських виборах.

«Відтепер живіть і думайте над тим, що до вас кожної миті можуть прийти месники в образі онуків і правнуків колишніх воїнів радянської армії і партизанів. А тому ми починаємо робити з вами те ж саме вішати, різати, топити і палити ваші оселі! Разом з вашими дітьми! І будемо це робити теж вночі, щоб вам не спалося кожної ночі! Очікуйте!», – йшлося у листівках.

На виборах до Верховної Ради у Пантаївці проголосував 901 виборець, 40 із них віддали свої голоси за ВО «Свобода».