Новини 2012-11-15 20:21

МВС: Експертиза ДНК підтвердила, що знайдено тіло "караванського стрілка"

Результати експертизи ДНК у кримінальній справі про вбивство охоронців в столичному ТЦ «Караван» свідчать, що підозрюваний Ярослав Мазурок вчинив цей злочин. Про це повідомляє Управління зв’язків з громадськістю МВС.

«На дослідження були передані зразки матеріалу, вилученого у Мазурка вдома, на місці скоєння вбивства у торговому центрі, а також зразки, вилучені у нього самого. Результати експертизи свідчать, що саме ця особа скоїла цей злочин», - йдеться у повідомленні.

«Крім того, на взутті, яке було вилучене у нього за місцем проживання, знайдена кров, що належала одному із охоронців. На предметах, які були вилучені по місцю проживання його родичів, теж знайдене ДНК, яке відповідає крові, що належить Мазурку», - зазначають у міліції.

«Тому на сьогодні міліцією доведено, що саме Мазурок знаходився у торговому центрі Караван і скоїв цей злочин. Крім того, правоохоронці наразі перевіряють причетність цієї особи до скоєння цілого ряду нерозкритих злочинів із застосуванням вогнепальної зброї», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 7 листопада МВС заявило, що у Києві було знайдено тіло чоловіка, схожого на Ярослава Мазурка - підозрюваного у вбивстві охоронців у торговому центрі "Караван".

За попередніми висновками міліція назвала причиною смерті самогубство.

26 вересня в ТРЦ «Караван» було розстріляно трьох приватних охоронців і ще одного поранено.

5 жовтня міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що особу злочинця встановлено. - вбивцею охоронців є уродженець Львівської області, 1974 року народження Ярослав Мазурок.