Новини 2012-11-24 09:50

Кораблі Чорноморського флоту РФ направились для евакуації росіян з Сектора Газа

Росія направила загін бойових кораблів Чорноморського флоту РФ у східну частину Середземного моря для можливої евакуації російських громадян з Сектора Газа у разі ескалації палестино-ізраїльського конфлікту. Про це повідомили в Головному командуванні ВМФ Росії.

«Загін бойових кораблів Чорноморського флоту у складі гвардійського ракетного крейсера «Москва», сторожового корабля «Сметлівий», великих десантних кораблів «Новочеркасск» і «Саратов», морського буксира МБ-304 і великого морського танкера «Иван Бубнов» отримав  наказ перебувати в призначеному районі в східній частині Середземного моря для можливої евакуації російських громадян з Сектора Газа у разі ескалації палестино-ізраїльського конфлікту», - йдеться в повідомленні.

Напередодні Міноборони РФ поширило інформацію, що ця тактична група кораблів Чорноморського флоту  завершила заходи першого етапу дальнього походу в східній частині Середземного моря. Передбачалося, що екіпажі кораблів готуватимуться до наступного етапу дальнього походу - виконання завдань з боротьби з морським піратством біля узбережжя Сомалі.

Нагадаємо, 21 листопада Ізраїль і палестинський рух ХАМАС досягли угоди про припинення вогню. За попередньої інформації, за тиждень протистояння, що розпочалося 14 листопада, в Ізраїлі було убито п'ятеро осіб, у Секторі Газа – щонайменше 130 людей.

схожі новини