Новини 21:36

Голова МВС заявляє, що доказів самогубства «караванського стрільця» достатньо

Міліція зібрала достатньо доказів, які вказують на самогубство підозрюваного у вбивстві охоронців ТРЦ «Караван» Ярослава Мазурка. Про це заявив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко в інтерв’ю виданню «Експерт».

«Фактів у нас кілька. Громадяни, які вигулювали собаку, випадково наткнулися на труп. Інших слідів на місці події виявлено не було. З моменту виявлення трупа і до прибуття міліції часу пройшло небагато», - сказав Захарченко.

«До того ж є свідок, яка повідомила про те, що бачила самотнього чоловіка, що сидить на колоді. Вона відійшла на кілька метрів і почула постріл. Але повертатися до того місця не стала», - додав міністр.

«Експерти кажуть, є всі ознаки самогубства - вхідний отвір кульової рани з правого боку голови і сліди від пострілу з пістолета (порохові гази) на руці цієї людини», - наголосив Захарченко.

Нагадаємо, 7 листопада МВС заявило, що у Києві було знайдено тіло чоловіка, схожого на Ярослава Мазурка - підозрюваного у вбивстві охоронців у торговому центрі "Караван".

За попередніми висновками міліція назвала причиною смерті самогубство.

26 вересня в ТРЦ «Караван» було розстріляно трьох приватних охоронців і ще одного поранено.

5 жовтня міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що особу злочинця встановлено - вбивцею охоронців є уродженець Львівської області, 1974 року народження Ярослав Мазурок.