Новини 2012-12-19 14:33

У Генпрокуратурі побоюються, що проти суддів та міліціонерів скоро візьмуть автомати

Перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін заявляє, що в Україні спостерігається небезпечна тенденція - все більше проявляється неповага до суддів та правоохоронців. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

«Останнім часом в ЗМІ, в риториці політиків звучать такі речі, як ми спостерігали: учасники процесу дозволяють собі нападки на суддю, на прокурора. Звучать погрози на адресу суддів, прокурорів. Депутати дозволяють собі бити міліціонерів. Все це, врешті-решт, призведе до того, що хтось візьме автомат і стане вбивати суддів або міліціонерів», - сказав Кузьмін, коментуючи резонансне вбивство судді та його сім'ї в Харкові.

За даними Кузьміна, ні в одній країні світу образа суддів або представників правоохоронних органів не відбувається безкарно. Так само, на його думку, має бути і в Україні.

У той же час він не повідомив ніяких подробиць справи про вбивство судді в Харкові.

Нагадаємо, 15 грудня, у Харкові невідомі вбили та обезголовили чотирьох людей - суддю Фрунзенського районного суду Харкова Володимира Трофимова та членів його сім’ї: дружину, сина та його співмешканку.

схожі новини