Новини 2012-12-25 18:19

Прокуратура наказала міліції стежити за порядком в Гостинному дворі

Прокуратура Києва внесла подання керівнику столичної міліції з вимогою невідкладно вжити належних заходів до забезпечення охорони громадського порядку на території Гостинного двору. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зазначається, що за даними Подільського райуправління міліції упродовж останніх декількох днів до них надійшло 14 заяв як зі сторони активістів громадської організації, котрі виступають проти забудови, так і зі сторони представників організації, яка проводить реставраційні роботи в Гостиному дворі.

У поданні прокуратура вимагає забезпечити громадський порядок та не допустити можливих конфліктних ситуацій на території Гостиного двору.

Нагадаємо, 18 грудня народний депутат Олександр Бригинець заявив, що представники підприємства "Укрреставрація" захопили територію Гостинного двору і намагаються заблокувати до нього вхід. Громадські активісти стверджують, що у ніч з 18 на 19 грудня невідомі атакували Гостинний двір, за чим мовчки спостерігала міліція. Проте міліція спростувала інформацію про рейдерське захоплення двору.

Як відомо, 20 вересня Київрада передала ПАТ “Спеціальне науково-реставраційне проектне будівельно-виробниче підприємство “Укрреставрація"” в оренду на 5 років земельну ділянку площею 1,02 гектара на Контрактовій площі, 4 – Гостинний двір, для проведення реконструкції цієї будівлі під торговельно-офісний центр з гостьовою стоянкою. За відповідне рішення проголосували 75 з 107 зареєстрованих в залі депутатів.

За інформацією ЗМІ, АТЗТ "Укрреставрація" пов'язана з компанією "Укренергомонтаж", що входить в орбіту Юрія Бойка та Дмитра Фірташа.

Читайте також Гостинний двір: повернення у добу «бульдозерних» виставок

схожі новини