Новини 2012-12-29 11:57

Регіонал купив для свого вишу копіювальні апарати вдвічі та втричі дорожче від ринкової ціни

Національний університет Державної податкової служби України 2 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «ВС Інвест» на придбання двох багатофункціональних пристроїв за 2,00 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Повнокольорова високопродуктивна система Gestetner МРС6501SP формату А3+ для виконання завдань друку, копіювання, сканування великого об’єму 300000 копій в місяць коштувала 917 650 грн.

У відкритих джерелах є інфоромація про такій пристрій за 263 577 грн.

З врахуванням ПДВ цей апарат коштує 316 тис грн., що втричі дешевше тендерної ціни податкового вузу.

Монохромна високопродуктивна цифрова система Gestetner PRO1107EXР для виконання завдань друку, копіювання, сканування великого обсягу 1,5 млн копій в місяць коштувала вузу 1 082 210 грн.

На ринку такий апарат коштує 456 993 грн, або 548 тис грн. з врахуванням ПДВ. Це вдвічі дешевше від ціни, по якій вуз купив пристрій.

Національний університет ДПС очолює екс-нардеп від Партії регіонів Петро Мельник, який нещодавно програв мажоритарні вибори.

Як повідомлялось,  у жовтні Ірпінський міськвиконком Київської області уклав угоду з ПАТ «Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство» на капітальний ремонт дороги по вулиці Тищенка (колишня вул. Раднаркому) вартістю 2,25 млн грн. На вулиці Тищенка,19/1 зареєстрована одна з міських первинних партійних організацій Партії регіонів.

Основними акціонерами ПАТ «Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство» є Олександр Мельник та син нардепа Максим Мельник.

Раніше Національний університет Державної податкової служби України, який очолює Петро Мельник, замовив собі реклами та закупив послуг зв’язку за державний кошт  майже на 3 млн грн. А у березні уклав низку угод з ТОВ «Міжрегіональна фінансово-юридична академія», , на оренду приміщень для навчання та проживання студентів в березні-грудні 2012 року на загальну суму 3,71 млн грн. Засновником «Міжрегіональної фінансово-юридичної академії» також є Максим Мельник

Нагадаємо, Петро Мельник, який є народним депутатом від ПР, балотувався до Верховної Ради в окрузі №95 (Ірпінь) і програв кандидату від «Батьківщини» Вячеславу Кутовому (26,9%) та кандидату від УДАРу ОлександруЮракову (22,42%). Мельник набрав 20,97%.

Читайте також: «Ірпінський синдром»

схожі новини