Новини 21:24

Українці в Парижі організували вертеп

У столиці Франції можна було зустріти український вертеп, який вітав парижан з українським Різдвом, виступаючи французькою мовою та співаючи українські колядки.

Участь у дійстві взяла українська молодь, що живе в Парижі. Фото вертепу на фоні Ейфелевої вежі оприлюднила на своїй сторінці у соцмережі автор-постановник Любов Боднарчук.

“Юні українці (деякі з них вже добре інтегрувалися у французьку культуру) не зрікаються своїх традицій, а свідомо хотіли показати своє, рідне. Костюми і декорації були зібрані власними силами і по-можливостях. І хто хотів підтримати і відчути українське свято в Парижі під Ейфелевою вежею, той прийшов і щиро порадів за наших дітей”, – розповіла  Боднарчук.

Як повідомила організатор, виступ відбувся за сприяння українсько-французької асоціації «Ідеї без кордонів» та паризького відділення Малої Академії Літератури і Журналістики.

Дивіться також: Різдвяні шопки у київських храмах

Як повідомлялось, цьогоріч у Дніпропетровську почали відроджувати традиції колядування просто неба, а в Сімферополі вдруге відбулася Різдвяна хода звіздарів.