Новини 14:11

Спецпідрозділ СБУ заблокував приймальню депутата від УДАРу

Партія УДАР заявляє, що сьогодні, 18 січня, в громадську приймальню народного депутата від УДАРу Ярослава Дубневича увірвались силовики спецпідрозділу «Альфа». Про це йдеться у заяві партії.

«Сьогодні, близько 11 години, в офіс моєї громадської приймальні народного депутата України   увірвалися представники спецпідрозділу «Альфа» на чолі  з представником київського управління СБУ Романом Вінтоненком», - розповів Дубневич.

«Вони заблокували вхід на поверх, де знаходиться приймальня і упродовж кількох годин не випускають нікого з присутніх. У цей час ми з помічниками саме у приймальні  розбирали пошту і готували депутатські звернення. На наші запевнення, що підприємство, яке вони шукають, давно знаходиться за іншою адресою і має інших власників і на пред’явлені документи ,що це засвідчують представники “Альфи” ніяк не відреагували», - заявив депутат від УДАРу.

Дубневич розцінює такі дії як спробу тиску на нього через політичну діяльність.

«Зрозуміло, що такі дії я в першу чергу кваліфікую як тиск на мене, як народного депутата України за виявлену політичну позицію, в тому числі і вступ до лав опозиційної партії УДАР. Методи служителів режиму, проявлені у формі силового захоплення в день коли християни готуються до  Святої Вечері очевидно відбуваються за кращими зразками 37 років», - заявив Дубневич.

У прес-службі відзначають, що силовики з «Альфи» досі блокують вхід  на поверх, де знаходиться  громадська приймальня депутата. Дубневич з помічниками перебувають в приймальні.

Нагадаємо, на народного депутата від партії УДАР Володимира Куренного увечері 10 січня було скоєно напад на парковці біля "Мегамаркету" у Київо-Святошинськоу районі під Києвом.

схожі новини