Новини 2013-01-25 21:53

Глава Держкомтелерадіо хоче звільнити колегу-хабарника

Голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович звернувся до генерального директора Національної радіокомпанії Тараса Аврахова з вимогою звільнити директора з реклами. Про це повідомила прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення.

"Ганебний вчинок керівника рекламної служби НРКУ засвідчив, що в радіокомпанії не налагоджено дієвої системи внутрішнього контролю, спрямованої на мінімізацію ризиків зловживання посадовими особами своїми службовими обов’язками, що спричинило скоєння протиправних дій одним із відповідальних працівників", - сказано в заяві голови Держкомтелерадіо.

Голова Держкомтелерадіо також висунув вимогу провести ретельну перевірку причин виникнення корупційних діянь в компанії і не допустити подібних вчинків у подальшій діяльності НРКУ.

"Також планується проведення перевірки фінансово-господарської діяльності НРКУ, у тому числі щодо відповідності документального оформлення фактично використаного ефірного часу під рекламу, повноти надходжень отриманих від рекламодавців коштів на спеціальний рахунок компанії, використання їх за цільовим призначенням тощо", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 24 січня прокуратура міста Києва повідомила, що Київські правоохоронці затримали одного із керівників Національної радіокомпанії України під час одержання хабара у 142 тис. грн.

схожі новини