Новини 15:21

Раді вдруге пропонують ліквідувати Нацкомісії з моралі

Кабінет міністрів пропонує вилучити із закону «Про захист суспільної моралі» положень щодо визначення статусу та засад діяльності Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. Відповідний законопроект, розроблений Міністерством юстиції, був ухвалений Кабміном і найближчим часом буде внесений на розгляд Верховної Ради, повідомляє прес-служба Мінюсту.

Як зазначив міністр юстиції Олександр Лавринович, законопроект розроблявся відповідно до Плану виконання указу президента України від 9 грудня 2010 р. «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Лавринович нагадав, що структура центральних органів виконавчої влади, яка була затверджена згаданим указом президента України, не передбачає наявність такого органу, як Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі.

Крім того, при розробці законопроекту, Кабінет міністрів виходив з того, що ця комісія фактично дублює повноваження Міністерства культури, Державного комітету телебачення і радіомовлення та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо нагляду за дотриманням вимог законодавства України з питань захисту суспільної моралі.

Нагадаємо, 9 грудня 2010 року президент Віктор Янукович своїм указом доручив Кабінету Міністрів ліквідувати Комісію з моралі.

Кабмін у травні 2012 направив у Верховну Раду законопроект, у якому запропонував вилучити із закону "Про захист суспільної моралі" положення про статус і принципи діяльності комісії.

Але парламент поки не ухвалив рішення щодо цього законопроекту, і Нацкомісія продовжує працювати.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...