Новини 2013-01-31 17:50

Журналіст "Дорожнього контролю" поскаржився в прокуратуру на погрози підполковника ДАІ

Сьогодні, 31 січня, журналіст сайту «Дорожній контроль» Андрій Дзиндзя подав заяву до прокуратури через погрози підполковника ДАІ В. Тищенка за статтями 129 «Погроза вбивством» та 171 «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів» Кримінального кодексу України. Про це він повідомив «Телекритику».

У своїй заяві про злочин журналіст зазначив, що 25 січня йому з погрозами та нецензурною лайкою зателефонував Тищенко.

«Оскільки я як журналіст, раніше проводячи журналістські  розслідування, неодноразово викривав злочинні схеми заступника начальника полка ДАІ м. Києва Тищенко В.В., о відповідно перешкоджає йому використовувати своє службове становище з метою вчинення злочинів, Тищенко В.В. на цей раз вдався до прямих погроз мені як журналісту», – йдеться в заяві журналіста.

«Таким чином, в діях заступника начальника полка ДАІ м. Києва підполковника міліції Тищенко В.В. присутні ознаки вчинення кримінального правопорушення за ст. 129 «Погроза вбивством» та ст. 171 «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів», - пише Дзиндзя.

Також  у заяві журналіст додає, що бачить за цим загрозу своєму життю та здоров'ю: «При цьому, розуміючи те, що заступник начальника полка ДАІ м. Києва підполковник міліції Тищенко В.В. в своїх цілях може використати своє службове становище з метою перешкоджанню мені як журналісту в професійній діяльності, а також усвідомлюючи реальність його погроз та те, що свої погрози Тищенко В.В. може втілити в життя, я журналіст Дзінзя Андрій Іванович, вважаю, що з боку працівника міліції Тищенко В.В. моєму життю та здоров'ю існує реальна загроза».

Нагадаємо, 29 січня «Дорожній контроль» заявив, що за Андрієм Дзиндзею ведеться стеження.

схожі новини