Новини 2013-02-09 15:23

У ВАСУ запевняють, що у них більше немає позовів для позбавлення депутатських мандатів

У виробництві ВАСУ більше немає позовів з вимогою позбавити народних депутатів повноважень. Про це УНІАН повідомили в прес-службі ВАСУ.

"Станом на п'ятницю, жодних подібних позовів до Вищого адмінсуду не надходило", - наголосили у суді.

Водночас там підкреслили, що 8 лютого суд оголосив лише резолютивну частину рішення щодо позову. Повний текст буде виготовлено не раніше ніж через 5 днів.

У суді також підкреслили, що рішення про позбавлення Павла Балоги і Олександра Домбровського мандатів набирає чинності з моменту його оголошення, є остаточним і оскарженню не підлягає.

Як повідомлялось, згідно з копією рішення, яка є у розпорядженні Тиждень.uа, суд визнав недостовірними результати виборів народних депутатів в одномандатних округах № 11 та № 71, де обрані Олександр Домбровський та Павло Балога, скасував постанови ЦВК в частині реєстрації вказаних і визнав відсутність у них статусу і повноважень народних депутатів України.

За інформацією джерел Тиждень.ua в оточенні Павла Балоги, рішення суду викликано невдоволенням Партії регіонів тим, що він покинув їх фракцію і не голосує синхронно з регіоналами.