Новини 2013-02-10 23:21

Кармазін: Балога піариться на мандаті свого брата

Колишній народний депутат Юрій Кармазін, який став одним з ініціаторів позову до Вищого адміністративного суду, за яким народних депутатів Павла Балогу та Олександра Домбровського позбавили мандатів, не розуміє, чому лідер партії Єдиний Центр Віктор Балога використовує цю подію для власного піару. Так Кармазін написав у Фейсбуці після оприлюднення коментаря Віктора Балоги для Gazeta.ua, в якому останній сказав: «Кармазін, суд - сміття в руках "гаранта" Конституції. Тому нема чого коментувати. Скажу інше: разом з опозицією ми зобов'язані змусити рахуватися всім з Конституцією».

"Про сміття в руках гаранта від Балоги. Я не розумію чому Віктор Іванович так піариться на проблемі свого брата, але хочу нагадати, що саме він своєю політикою привів цього сумнозвісного "гаранта" до влади разом з Ющенком і командою «противсіхів», які кричали і закликали перед президентськими виборами голосувати проти всіх, як результат - проголосували за Януковича", - написав Кармазін, додавши, що, "саме з руки Віктора Балоги розпочався розкол помаранчевої команди".

"Що стосується авторитету братів Балог на Закарпатті, то раджу людям і опозиції поцікавитися на закарпатських сайтах в розділі коментарі під новиною на цю тему. Кожен для себе знайде там відповіді на свої запитання", - написав Кармазін.

Він також наголосив, що в  даній ситуації діяв відповідно до закону  про статус народного депутата і відреагував на звернення від людей, які запевняли його в фальсифікаціях. 

Раніше політик написав, що вважає справедливим рішення ВАСУ щодо мандатів двох нардепів.  "Стосовно позбавлення Домбровського та Балоги депутатських мандатів можу лише додати від себе, а точніше нагадати, що я діяв як правозахисник і народний депутат. Перед законом усі рівні, отже, всі колись будуть відповідати за свої вчинки. Правоохоронні органи довели факт злочину під час виборів на цих округах, а суд не зміг цим знехтувати і брати на себе відповідальність, маючи докази фальсифікації", – написав Кармазін.

Екс-нардеп також здивувався, що через рішення суду занепокоїлася опозиція, та заявив, що не бачить причин їй заступатись за цих нардепів. "Щодо політичного підтексту в цій справі, то я взагалі не бачу причин для стурбування з боку опозиції. Це не їхні колеги, і вони не мають жодного стосунку до опозиційної діяльності», - написав він, додавши, що за нього, окрім двох політиків, ніхто не заступився під час "вакханалії з боку ЦВК, коли знімали і не допускали до реєстрації кандидатів у депутати опозиційних політиків".

Нагадаємо, Вищий адміністративний суд надвечір 8 лютого виніс рішення про позбавлення депутатських мандатів позафракційних депутатів Павла Балоги та Олександра Домбровського, обраних у мажоритарних округах №71 та№ 11.

Суд визнав неможливим достовірно встановити результати виборів  в цих округах і вказав на необхідність проведення в них повторних виборів.

Суд розгядав позов Юрія Кармазіна, Євгенія Угля і Анатолія Дацка до ЦВК.