Новини 13:24

Найбільші зарплати отримують працівники нафтогазовоих галузей Австралії та Філіппін

Австралія, Філіппіни та Трінідад і Тобаго лідирують в рейтингу найбільш прибуткових країн для працівників нафтової і газової промисловості, розробленому компанією Hays, яка займається світовим рекрутингом спеціалістів для цих галузей, повідомляє Forbes.

Дослідження Hays виявило, що середня базова заробітна плата працівників нафтової промисловості минулого року зросла на 8,5% і на 14% за два останні роки до $87 тис у середньому по світу.

Найгарячішою точкою для працівників нафтової і газової галузі минулого року стала Австралія, де такі гіганти, як Chevron і Shell наразі будують потужності для експорту природного зрідженого газу загальною вартістю у $150 млрд.

Середня річна оплата працівника в Австралії становить $171 тис. Досить високі прибутки можуть отримати спеціалісти на Філіппінах ($170 тис), у Тринідаді і Тобаго ($169 тис), у Китаї ($161 тис), у Росії ($151 тис), у Данії ($149 тис) та в Індонезії ($146 тис).

В той же час, відповідно до даних Hays одним з місць, де працівники отримують найбільшу компенсацію у разі надзвичайних ситуацій та найбільші надбавки, є арктичне узбережжя Росії, де такі компанії як Роснефть та ExxonMobil починають розвідку нафти і газу.