Новини 13:32

НТКУ може очолити автор телепрограм про Януковича і Азарова

Новим генеральним директором Національної телекомпанії України стане Олександр Пантелеймонов. Про це повідомили власні джерела LB.ua.

Призначення має відбудуться протягом дня.

Новий гендиректор народився у Києві 1978 року, закінчив Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, де отримав ступінь кандидата політичних наук, а потім молодшого наукового співробітника, неодружений.

З 2008 року присвятив свою діяльність телебаченню, зокрема спробував себе у  ролі шефа-редактора суспільно-політичного ток-шоу «Свобода на Інтері».

З березня 2010 року – заступник генерального директора НТКУ з інформаційного та суспільно-політичного мовлення.

На НТКУ розробляв концепції та організовував виробництва телевізійних програм для висвітлення діяльності Президента України та Кабінету Міністрів України: «Відверта розмова», «Підсумки тижня», «Офіційна хроніка», «Офіційна хроніка. Тиждень», «Кабмін: подія тижня», «Уряд на зв’язку з громадянами», «Слово регіонам».

Був головним редактором телевізійних марафонів у дні головних національних та релігійних свят (День Перемоги, День Хрещення України-Русі, Різдво, Великдень).

26 лютого організовував телевізійний проект «Пряма розмова з країною», присвячений першій річниці інаугурації Президента України Віктора Януковича.

Також Пантелеймонов – головний редактор телевізійного проекту «Діалог з країною», присвяченого третій річниці інаугурації Президента України Віктора Януковича (22 лютого 2013 року).

Нагадаємо, попередній гендиректор Єгор Бенкендорф очолив «Інтер», а його обов'язки в цей час виконував його заступник – Олександр Пантелеймонов.

схожі новини