Новини 2013-02-20 12:07

Архітектурна інспекція вважає, що торговий центр у Сумах обвалився через неякісний бетон

Ймовірною причиною обвалу торгового центру, що споруджувався на Центральному ринку Сум, стало використання бетону меншої міцності, ніж передбачено проектом. Про це повідомив керівник Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області Сергій Бульдович.

«Одна з основних причин обвалу торгового центру на Центральному ринку – використання бетону меншої міцності, ніж передбачено проектом. Крім того, було порушено саму технологію заливки бетону. Умови зимового заливання бетону дуже відрізняються від літніх, навіть за наявності у бетоні спеціальних присадок. Підрядчик допустив недбалість, замовляв невідповідний бетон, працював не за правилами», – зазначив Бульдович.

Він також повідомив, що зараз триває перевірка інших об’єктів, які зводив цей генпідрядник, у тому числі залучено прокуратуру.

Нагадаємо, у Сумах 13 лютого стався обвал торгового центру, що споруджувався. Загиблих і постраждалих немає: бригада будівельників у той момент пішла на перерву. 

За словами очевидців, двоповерховий торговий центр практично склався. Міліція запевняла, що слідів стороннього втручання, яке могло б призвести до обвалення будівлі, не виявлено.

схожі новини