Новини 2013-02-22 12:16

Янукович присвоїв університету оборони ім’я радянського героя

Президент України Віктор Янукович підписав указ про присвоєння Національному університету оборони України Івана Черняховського.Відповідний указ розміщено на офіційному сайті глави держави.

«Ураховуючи особливі заслуги перед Батьківщиною уславленого сина українського народу, видатного полководця, двічі Героя Радянського Союзу, генерала армії Черняховського Івана Даниловича та зважаючи на високі показники Національного університету оборони України у підготовці висококваліфікованих офіцерських кадрів для Збройних Сил України, постановляю: присвоїти Національному університету оборони України ім'я Івана Черняховського», – йдеться в указі.

Таким чином надалі цей навчальний заклад іменуватиметься  – Національний університет оборони України імені Івана Черняховського.

Нагадаємо, нещодавно депутати-комуністи Омелян Парубок та Петро Цибенко внесли на розгляд Верховної Ради «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо збереження назв вулиць пов'язаних з Великою Вітчизняною війною 1941-1945 років), який відроджує і посилює в українській топонімці сталінську міфологію.