Новини 2013-02-25 16:17

Табачник порівняв Могилянку з російською світською левицею

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник порівняв Національний університет "Києво-Могилянська академія" з російською світською левицею Ксєнією Собчак. Так міністр прокоментував нещодавньо програний КМА позов проти міністерства в Окружному адміністративному суді Києва.

"Знаєте, є така відома світська левиця в Росії, яка ні співати, ні танцювати, ні грати на сцені не вміє. Але зате скандалить на будь-яких світських тусовках, підтримуючи до себе сумнівний рівень уваги. Вона з відомої родини, її батько колись очолював велике місто. Так от, у нас в освіті теж є така світська левиця - це Києво-Могилянська академія, яка невтомно судиться проти всіх міністрів освіти і завжди з одним і тим же результатом", - сказав Табачник, передає ЛІГАБізнесІнформ.

У своїй розповіді про світську левицюТабачник згадав ім'я Даша. На уточнююче запитання журналістів, що це за світська левиця, оскільки, за описом  мова йде про Ксєнію Собчак, Табачник сказав: "Та яка різниця, яка. Світських левиць багато. Я думаю, не в цьому справа, а в тому, щоб показувати свої реальні досягнення".

"Якщо немає якихось досягнень в освіті, як, наприклад, в університеті Шевченка , Київській політехніці - там можуть щороку назвати, скільки студентів у них виграють престижні конкурси, інтелектуальні змагання, скільки професорів запрошується за кордону, скільки отримали державних нагород , а хтось компенсує все це світськими заходами", - сказав міністр.

Нагадаємо, 7 лютого Окружний адміністративний суд Києва відмовив у позові Національному університету "Києво-Могилянська академія"  до міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо вимоги скасувати "перехресний вступ" на маґістерські програми.

Виш заявив, що  розглядає вимогу міністерства скасувати «перехресний вступ» на маґістерські програми як зазіхання на могилянську систему Liberal Arts Education (вільного творчого навчання), коли студенти самі формують траєкторію власного навчання.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту відповіло, що вступ на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магіcтpa осіб, які попередньо здобули рівень бакалавра або спеціаліста будь-якого напряму або спеціальності не має під собою жодного нормативно-правового підґрунтя.

схожі новини