Новини 2013-02-26 18:34

Прокурора Донеччини перевели до ГПУ

Екс-прокурора Донецької області Володимира Вишинського наказом генерального прокурора Віктора Пшонки призначено на посаду начальника головного управління генеральної прокуратури, повідомили в ГПУ.

Володимир Вишинський  очолював прокуратуру Донецької області з 2011 року. Повідомляється, що протягом 30 років він обіймав різні посади в апараті прокуратури: був прокурором районів у Донецьку, заступником прокурора Донецької області, прокурором міста Севастополя.

Прокурором Донецької області, згідно з іншим наказом генпрокурора, призначений Олег Сюсяйло, який до цього обіймав посаду першого заступника Вишинського.

Олег Сюсяйло в органах прокуратури працює з 1994 року: був заступником прокурора Макіївки, заступником прокурора  Донецька, обіймав посаду начальника відділу в апараті прокуратури області.

Генеральний прокурор Віктор Пшонка зазначив, що на різних посадах в органах прокуратури Олег Сюсяйло та Володимир Вишинський завжди виявляли свою професійність, а їх значний досвід на ввірених напрямах прокурорської діяльності має стати запорукою результативності їх роботи на нових посадах.  «Я бажаю вам успіхів. Очікую на вашу ініціативність та ефективність у роботі», - сказав Пшонка.

Нагадаємо, у січні Генеральний прокурор Віктор Пшонка призначив нових прокурорів Чернігівської та Черкаської областей.