Новини 2013-03-02 10:26

Слідчі прокуратуру провели обшук у львівських підлеглих міністра доходів

Працівники прокуратури обшукали львівську податкову міліцію. Слідчі завітали до кабінетів керівництва.

Як згодом пояснили самі слідчі, в очільників міліції шукали докази у справі відмивання нелегальних коштів. Подробиць правоохоронці поки не розкривають.

Те, що обшуки відбувалися лише в кабінеті керівника управління Руслана Плюща, у прокуратурі не підтвердили. Спростували це і в податковій.

Однак на підтвердження цих слів показати кабінет Плюща податківці відмовилися, бо станом на 18:00 1 березня там начебто працювали оперативники.

"Проводилися певні слідчі дії, в тому числі у приміщенні УПМС у Львівській області. Що стосується інформації про обшуки в кабінеті начальника податкової міліції Руслана Плюща або в його будинку, то ця інформація не відповідає дійсності", – запевнив Дмитро Зернов, керівник прес-служби ДПС у Львівській області.

Як повідомлялось, нещодавно перший заступник голови ДПС України – начальник податкової міліції Андрій Головач повідомив, що на базі Національного університету податкової служби України українські фіскали ділитимуться досвідом з колегами країн СНД.

Нагадаємо, у грудні Віктор Янукович створив міністерство доходів і зборів, об’єднавши Державну податкову та митну служби.

Європейська бізнес-асоціація оприлюднила дані дослідження, згідно якого вітчизняний бізнес оцінив діяльність ДПСУ на 1,90 балів з можливих 5,00

Читайте також: Міністерство доходів і зборів: 70-тисячна армія митарів