Новини 2013-03-02 17:52

На Миколаївщині газовики "вимили" з бюджету у власні кишені 11 млн

Одне з підприємств з газопостачання та газифікації на Миколаївщині викрили у реалізації фірмам, які мають ознаки фіктивності, скрапленого газу на суму понад 11,2 млн грн. Про це повідомляє Управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Миколаївській області.

"У період 2009-2010 років одним з місцевих акціонерних товариств з газопостачання та газифікації було здійснено реалізацію скрапленого вуглеводневого газу на суму понад 11,2 млн грн низці підприємств, які мають ознаки фіктивності", - йдеться у повідомленні.

До речі, частина відпущеного скрапленого газу була призначена для потреб населення та звісно придбана за пільговими цінами.

"Таким чином, реалізуючи державне майно без відповідного документального оформлення та за документами, які містили недостовірні відомості, відповідні посадовці отримали незаконний прибуток у розмірі понад 11 млн грн", - йдеться у повідомленні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), санкція якої передбачає позбавлення волі на термін до 6 років із стягненням штрафу від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України надав державні гарантії на суму до 2,305 млрд грн для будівництва морської частини терміналу з прийому скрапленого природного газу.